Ženské kruhy

Setkávání a sdílení máme ve společnosti odnepaměti. Dříve se ženy scházely v kruhu u ohně, draní peří nebo v červeném stanu.
Ženský kruh je bezpečným prostorem, kde mohou ženy mezi sebou bez předsudků sdílet své zkušenosti, pocity a trápení. Mohou ode sebe načerpat inspiraci, učit se od sebe nebo se podpořit na své životní cestě. Síla kruhu je ohromná. Kruh je jako cyklus, je to nekonečný koloběh, kde se vše stále rodí a umírá.

Pořádám ženský kruh v Českých Budějovicích

Mým cílem je utvořit skupinku žen, které od sebe budou chtít čerpat energii, inspiraci a motivaci. Chci vytvořit bezpečné prostředí, kde se budeme cítit dobře a vítaně. 


Cítím, že v dnešní době je důležité, aby takový prostor existoval, protože žijeme ve společnosti patriarchální, jedeme na výkon a neustále se potřebujeme mezi sebou poměřovat, soutěžit a haštěřit se. 


Kruh může být velice terapeutický a léčebný, když si dovolíme otevřít svá srdce a sdílet to, co nás trápí. Podpora ostatních žen bez odsuzování může pomoci s hojením bolavých ran. 


Co můžeš očekávat?

Každé setkání má svůj přesný řád a program. Vedu ženy k tomu, aby se zakotvily samy v sobě a svém ženství.

 

Pořádám během kruhu rituály, vedu meditace, sdílíme, smějeme se, jíme a užíváme si společný čas

Praktické informace

Termíny jsou vždy v úterý a středu od 18 hod. Akce trvá cca do 20:30.

 

Můžeš přijít na oba večery, protože každý termín je jiný – jeden sdílecí a druhý prožitkový. 

Cena jedné vstupenky placené předem přes formulář je 400/600 Kč podle zvoleného dne. Pokud chceš zaplatit až na místě, bude Tě to stát 450/650 Kč. 

 

 

Chráním se tím proti rušení místa na poslední chvíli, kdy už nemám možnost uvolněné místo znovu obsadit jinou ženou. 

Pokud cítíš volání kruhu, připoj se. Jsi vítána.

Veškeré další podrobné informace o jednotlivých programech kruhů sdílím na své fanpage Buď Ženou nebo v uzavřené skupince Ženské kruhy České Budějovice. 

 

Konají se v Domě služeb na Senovážném náměstí v Českých Budějovicích.