Cyklus 3 workshopů Pečuj o sebe, ženo

Ženské zdraví je neodmyslitelně spjato s menstruačním cyklem, plodností a bříškem. Kolem těchto aspektů se velmi významně točí naše nálady a zdraví. 

V současné době se začíná této problematice věnovat pozornost, jež přináší mnoho skvělých a podporujících poznatků. 

Naneštěstí se objevují také omyly, předsudky a informace, jež neodpovídají skutečnosti, takže je velice snadné se v tom nepřeberném množství informací ztratit.  

 

Péče o břicho a pánev je zatím bohužel málo rozšířenou formou sebepéče. Mnoho žen ani neví, že by si mohly samy ulevit od menstruačních bolestí, od tlaku v břiše, špatného trávení a nebo bolesti. Neví, jak pracovat se svými jizvami a mít své bříško ráda. 

Proto je zde tento cyklus 3 workshopů s názvem „Pečuj o sebe, ženo“, díky kterému nasaješ plno teoretických, ale zejména praktických informací o této problematice. 

 

Nestačí totiž jen znát teorii, je nutné jít do svého těla a do praxe. Během těchto tří čtvrtečních večerů projdeme nejen cyklické potřeby, ale hlavně praktické techniky, jak o sebe pečovat v každodenním shonu doma. 

Co Tě čeká?

Workshopy se konají v Domě Služeb na Senovážném náměstí 232, České Budějovice, třetí patro, číslo dveří 322. 

1. večer "Vše se točí kolem Tvého cyklu"

Dne 18. října od 18:30-21:30

2. večer "Jak se zastavit a cítit se"

Dne 3. listopadu od 17:30-20:30

3. večer "Dotkni se svého bříška"

Dne 1. prosince od 17:30-20:30

Doporučuji Ti absolvovat všechny 3 večery, workshopy na sebe navazují, informace se prolínají a dohromady dají kompaktní celek.

Nejde o klasické přednášky, ale spíše o interaktivní workshopy, kdy se zapojíš i Ty, kdy se můžeš na cokoliv ptát a sdílet a budeš vyslechnuta bez odsuzování. Vyzkoušíš si praktiky, které Tě osloví v péči o sebe a své bříško. Součástí každého večera je i mnou vedená meditace k danému tématu.

Kapacita jednoho večera je omezena na 10 žen + já. V případě velkého zájmu jsem ochotna vypsat ještě další termíny.

Workshop je pro Tebe, pokud

Mé přednášky však neudělají práci za Tebe. Nabídnu Ti nástroje, které můžeš na své cestě využít, ale zodpovědnost za jejich užití neseš Ty sama. Ty musíš začít. Cítit se. A ten čas začít je právě teď. Protože kdy jindy?

Ceny

Jeden večer - 700 Kč

3 večery je 1 800 Kč (platí při platbě předem, jinak 750/1 900 Kč)

Pro ženy, jež chodí zároveň na můj ženský kruh mám podporující cenu 600 Kč/večer, 3 večery za 1 600 Kč.