Terapie MFK Systému

Terapie MFK Systému je pro každého, kdo se o sebe chce starat a poznat své tělo i mysl.
Tento způsob práce se sebou přináší nejen úlevu od bolesti, ale také odhalí jádro problému a najde efektivní řešení.

Terapie MFK Systému unikátní v tom, že jde o komplexní metodu spojující poznatky fyzioterapie a psychoterapie s pomocí počítačového softwaru. 


Vychází ze znalostí ortopedie, fyzioterapie, neurologie, psychosomatiky, akupunktury i reflexologie.


Metoda MFK se věnuje péči o tělo v jeho celistvosti. Řeší nejenom fyzické obtíže a bolesti, ale také je skvělou relaxační a regenerační technikou, která se hodí i pro rekonvalescenci po úrazu nebo nemoci. Je pro každého, kdo se chce uvolnit a zároveň se funkčně postarat o své tělo a mysl. 


Stejně jako zkratka MFK může představovat mnoho věcí, pro mě jde o spojení principů trijády čili POHYBu (Moving /TĚLO ) & EMOCí (Feeling /DUŠE) & MYŠLENÍ (Knowing /DUCH)

Terapie obsahuje 5 základních kroků, které se opakují.

ANAMNÉZA

VYŠETŘENÍ

DIAGNOSTIKA

TERAPIE

KONTROLA

Opakují se proto, jelikož jedinec přichází v konkrétní dobu, která odpovídá nějakému jeho stavu. Na příští návštěvě už může být vše jinak, proto je nutné klienta znovu vyšetřit a diagnostikovat, na základě čehož se složí individuální forma terapie.

1) Anamnéza – jde o zjištění Vašeho aktuálního stavu. Projdu s Vámi Vaše problémy, úrazy a společně se podíváme na Váš dosavadní život.


2) Vyšetření – manuálně Vás vyšetřím pomocí funkčního svalového testu. Díky němu nalezneme příčiny a následky nerovnováhy ve Vašem těle. 


3) Diagnostika – díky expertnímu počítačovému softwaru uvidíte obrázkovou projekci svého svalového, kloubního, nervového i vnitřního systému Na základě této diagnostiky zjistíme, kde je v těle nerovnováha a odkryjeme jádro Vašeho problému a bolesti.

4) Terapie – terapie se vždy zvolí s ohledem na Vaše výsledky získané ze svalového testu. Vždy odpovídá Vašemu momentálnímu stavu a potřebám. Je tedy zcela individuální a jedinečná. Zahrnuje různé formy manuální korekce, uvolňovacích technik, terapeutického cvičení či psychosomatický rozbor.


5) Kontrola – po skončení terapie následuje kontrola = zpětná vazba na terapii. Jelikož program porovnává nálezy a hodnotí změny, můžete tak dostat ucelenou představu o účincích zvolené terapie. Na tomto základně bude zhodnocen celkový stav klienta a doporučeny další návštěvy a postupy. 

Cena

Vstupní návštěva

 cena 1 500 Kč

Vstupní vyšetření se provádí vždy při první návštěvě. Skládá se z pohovoru a vytvoření anamnézy, vyšetření svalového testu, diagnostiky pohybového systému a následné terapie.

Následující návštěva

 

cena 1 300 Kč

 

Léčba se provádí při dalších návštěvách. Obsahuje kontrolní vyšetření, diagnostiku a terapii, jež je založená na vyšetření svalového testu

Pro objednání mi napište email na budzenou@lucieausobska.cz nebo volejte na telefonní číslo +420 721 510 166

Uplatňuji právo 24 hodinového zrušení – Pokud zrušíte terapii 24h a více před terapií- bez poplatku, do 12h před platíte 50 % a pokud terapii zrušíte méně než 12 hodin před začátkem, platíte 100 % ceny.