Poradenství o cyklu a plodnosti

Občas si potřebujeme jen popovídat s někým nestranným, kdo nás vyslechne bez posuzování a nabídne nám nezaujatý postoj. 
Ať už si potřebuješ popovídat o čemkoliv, jsem tu pro Tebe.

Nabízím poradenství ohledně cyklu a plodnosti.

  • Nabízím individuální přístup, kdy s klientkou hledáme co nejhlubší možné příčiny potíží s plodností nebo jiných ženských problémů.
  • Aktivně se zajímám o cyklus a jeho zdravé fungování. 
  • Podporuji přirozené fungování bez užívají chemických léků a přípravků v rámci Symptotermální metody. (zatím mohu pouze laicky poradit, poradce právě studuji 🙂 )
 
Symptotermální metoda (STM) se zakládá na stanovování plodného a neplodného období. Nejde o nespolehlivou kalendářní metodu. 
STM má pevně daná pravidla, jež je třeba dodržovat. Hlavními znaky, které se sledují, je bazální teplota, cervikální hlen, případně sledování čípku. Přestože to může znít vědecky, jde o velice účinnou a jednoduchou metodu, kterou lze aplikovat v případě, že chceš otěhotnět, ale nevíš, kdy ovuluješ nebo se nedaří (Samotné ovulační testy jsou bohužel nespolehlivé a pocitově také nestačí ovulaci vyhodnotit). Na druhou stranu je metoda použitelná jako forma vyhnutí se početí, její spolehlivost je srovnatelná s hormonální antikoncepcí. Navíc je pro tělo přirozená.
 
Sama tuto metodu aplikuji více než tři roky. Poznala jsem díky tomu svůj cyklus, poznám jednotlivé fáze a vím, kdy se mohu milovat naplno.

Ceny

  • Konzultace naživo / online – 450 Kč / 60 minut
  • Balíček 5 konzultací řešící konkrétní problém – 2 000 Kč