Masáže

Bylinná napářka lůna

Bylinná napářka lůna je blahodárnou procedurou, která prohřeje a uvolní Tvé tělo a lůno. Spojuje v sobě účinky aromaterapie, hydroterapie, fytoterapie a termoterapie.

Během napářky se navíc rozdýcháš a okysličíš tak celé své tělo .

Díky různým směsím bylinek si můžeš vyčistit své vnitřní orgány. Je to fantasticky uvolňující a má to navíc mnoho benefitů, protože:

Délka trvání 

 

Někdy 60 minut, jindy 80 a někdy 70.. Dej si rezervu, ať se neženeš ode mě rychle zpátky do procesu venku.. 

 

(napářka + odpočinek na lehátku s vědomým dotekem)

Cena bylinné napářky

 1 100 Kč

Namíchání bylinek pro vlastní užití 

70 kč / 1 dávku

180 Kč / 3 dávky

300 / 5 dávek

Bylinnou napářku je skvělé zkombinovat s jakoukoliv masáží níže uvedenou, protože se její účinky znásobí. Ceny a délka trvání jsou uvedeny u každé jednotlivé masáže. 

Tato péče je kontraindikována během krvácení (špinění nevadí), těhotenství (do 38. týdne) a během akutních infekcí. Pokud si nejste jisté, zda napářku smíte absolvovat, napište mi 🙂 

Více se o bylinné napářce dočteš v článku ZDE.

Rituál zapalování ohně v děloze

Naše děloha ukládá všechny naše smutky a neprožité emoce. Bývá chladná a tuhá. Pak máme potíže s menstruačním cyklem, s početím, s porodem… Naše děloha musí být čistá, aby v ní mohl kvést život / kreativita. 

Tento rituál je skvělý, pokud často cítíš chlad v bedrech, hýždích a podbřišku. Tvoje menstruační krev obsahuje kusy sliznice, je tmavá a když se Ti zdá, že máš měsíčky příliš dlouho. Také tehdy, pokud se Ti nedaří otěhotnět.

Doporučuje se opakovat 3 x za sebou v rámci jednoho cyklu – začít 2 dny po skončení MS a pak každé tři dny tento rituál opakovat. 

Tato péče je kontraindikována během krvácení (až 2 dny po MS), během těhotenství (až po šestinedělí), ihned po potratu (až po 2 měsících. Pokud si nejste jisté, zda tuto proceduru smíte prožít, dejte mi vědět 🙂 

Délka trvání 

Cca 50 minut

Cena rituálu

 

 1 000 Kč

Kombinace

Masáž Pravka

Pravka břicha Romb Makoš je tradiční ruskou manuální technikou práce s břichem v kontextu celého těla.

Hodí se pro každou ženu v jakémkoliv věku. Je vhodná po porodu, pokud se na miminko teprve chystáš nebo si přeješ pečovat o své tělo. 

Má jedinečný postup, který nabízí velmi široký a komplexní pohled na ženské zdraví. Každý hmat této masáže má svůj význam a spouští důležité procesy v těle. 

Aby se tělo nastartovalo, doporučuji Ti zamluvit si rovnou alespoň dva termíny v časovém rozmezí 3 týdnů. Je to proto, aby daný proces měl šanci se dostatečně rozjet.

Délka trvání 

Někdy 90 minut, jindy 100 a někdy 120.

Cena masáže

 

 1 700 Kč

Kombinace

Jemná masáž celého těla

Celotělová masáž Ti přinese absolutní uvolnění a odpočinek celého těla. V klidu si u mě vypiješ čaj a bez souzení se můžeš vypovídat, o čemkoliv budeš chtít. 

Laskavě opečuji Tvou hlavu a obličej, hrudník, ruce, bříško, pánev, celé nohy, hýždě a záda. Celé Tvé krásné tělo dostane péči. budeš mít dostatek prostoru, aby si odpočinula i Tvá mysl. 

Délka trvání 

 

Někdy 130 minut, jindy 100 a někdy 150. Dej si rezervu, ať jsi v klidu. 

Cena masáže

 2 000 Kč

Kombinace

Ženo, zde něco k pravidlům, jež mám nastavená tak, aby chránila mě a mou práci – Storno poplatky

Pokud zrušíš sezení později než 24 hod před péčí, zaplatíš 50 % z ceny.

Pokud zrušíš sezení později než 12 hod před péčí, zaplatíš 100 % z ceny.

A proč to tak je? Je to přísné? Chráním tím své podnikání. Je to má hodnota. Je to o zodpovědnosti za všechno, co se Ti děje. Když si koupíš dovolenou a nebudeš moct jet, také ji budeš muset zaplatit.