Fáze Čarodějky

Co Ti může fáze Čarodějky přinést?

Předmenstruační fáze s sebou nese nemnohá úskalí a obtíže. Je také ale velice tvořivá a tajemná. Jak ji cítíš Ty?

Tato fáze u zdravého cyklu trvá 12-16 dní, označuje se jako luteální fáze. Po potvrzené ovulaci začíná neplodné období.¨

 

 

Energie začne ubývat, stejně tak chuť cokoliv realizovat. Naše energie se stejně jako v přírodě stahuje dolů, ke kořenům.

Vlčice samotářka

Stahujeme se dovnitř. Do sebe. Přestáváme toužit po okolním světe i lidech.

 

Velice se nám zesílí intuice a dokážeme tvořit. Naše napojení na měsíc bude ještě silnější. 

 

Naopak jsme někdy velice podrážděnéZ čista jasna, jako kdybychom s naším mužem mluvily jiným jazykem. Nerozumí nám, což náš vytáčí ještě víc.

 

Vše si bereme osobně a dokážeme se bezmezně litovat. S okolím však kvůli své ultrakritičnosti nemáme slitování a dokážeme svému muži vyčíst i to, že je v lednici světlo.

 

 

Toto období je ideální pro dodělávání starých restů a propouštění věcí, myšlenek, vztahů. Vše si napiš. Ale s realizací samotnou počkej na dynamickou fázi, jelikož naše kritika je někdy až příliš příkrá a není založena na skutečnosti. 

 

Jelikož nám ubývá fyzické energie, je třeba více odpočívat a doplňovat vitamíny a minerály. 

 

V tomto období jsou účinné peelingy, jelikož z nás smyjí vše nepotřebné a zároveň podpoří naši pleť, která je vlivem hormonů mastnější a může inklinovat k výskytu akné.

Co dělá moje Čarodějka?

Zatímco v dynamické fázi preferuji chůzi a větší fyzickou zátěž, má Čarodějka si ráda dá jógu a napářku 🙂 

Moje premenstruační fáze bývají divoké

Hádám se. Jsem vztahovačnánáladováplačtivá. Velice často nechápu vtip a beru si vše osobně. Mám chutě a zároveň nemám chuť vůbec na nic. 

 

Potřebuji více klidu pro sebe. Zároveň se v této fázi velice ráda zbavuji věcí, které již nepotřebuji. Jsem totiž nelítostná a vyhodím vše, co již neslouží. V jiných fázích mám totiž potřebu škudlit , až na někdy, až se to bude zas hodit 😀

 

Přestože jsem hádavá, přepadávají mě jakási večerní sebereflektivní okénka. 


Není to nic příjemného, ale velice často odkryji další úroveň svých témat.


Také jsem lenivá 😀 a když se to všechno skloubí, že ráda uklízím, zároveň jsem lenivá, jsem lehce dojatá a taky hádavá, snědla bych i lednici a přesto nevím, na co mám chuť, tak je jasný, že má Čarodějka si užila všechno, co k ní patří 🙂

Co má Čarodějka ráda a co nesnáší?

Čarodějka je náročná. Ať už je jakákoliv, prožij si ji, přijmi ji takovou, jaká je. Může být krásná a tajemná, ale může to být taky pěkně protivná baba.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *