E-BOOK ZDARMA

Přečti si recenze žen, které eBook již četly 🙂

"Ebook od Lucie je krásně napsaný. Přečetla jsem ho jedním dechem a načerpala inspiraci jak si dopřát jemnou péči o své tělo."
"Já asi nejvíc oceňuji, jak jasně je to napsané, nikdo nechodí kolem horké kaše a přitom je to ladné a ženské. Máte chuť se řídit radami, někam si zalézt a začít se milovat. Kdyby moje dcerka byla starší, měla by to jako doporučenou četbu."
"Ebook mohu jen doporučit. S Luckou už se nějakou dobu znám. Je takovým mým rádcem a průvodce na cestě "sebepoznání". Díky eBooku se mi povedlo více pochopit sebe a hlavně svou sexualitu. Dlouho jsem nechápala, jak je možné, že se nálady a chutě tolik mění. Lucka mi pomohla sledovat a poslouchat, co mi moje vlastní tělo říká. Díky tomu jsem si také uvědomila, že se nemusím stydět za svou nahotu, za svou sexuální stránku. Hodně se to pozitivně promítlo do mého partnerského vztahu. Nejde o to, že se zlepšil sexuální život, ale celkově mi pomohlo to uvědomění a přijetí sebe a svých části, být upřímná sama k sobě."
Helena

Milá Ženo, objev, jak být Ženou a jak se snadno napojit na své lůno

Tak právě o tom je tento eBook zdarma.

Získej přístup k pravidelné dávce inspirace týkající se (nejen) ženství a sebepéče s přesahem do osobního rozvoje. Jako DÁREK dostaneš tento eBook.

Tento eBook neudělá práci za Tebe, ale povede Tě a Ty se naučíš, jak cítit sama sebe a své tělo.

 

Buď Ženou a ne malou holčičkou 🙂 

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Lucie Ausobská, Ak. Bydžovského 413, 391 81 Veselí nad Lužnicí , IČ 05393868) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších e-mailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu z oblasti seberozvoje a péče o sebe. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.