Ebook zdarma - Buď Ženou

Objev, jak být Ženou a jak se snadno napojit na své lůno.

Někdy je těžké cítit své tělo, milovat se a zvládat ještě všechno kolem. Ebook zdarma Buď Ženou Tě povede, aby ses začala orientovat sama v sobě.

Co Ti eBook zdarma Buď Ženou přinese?

Získej přístup k pravidelné dávce inspirace týkající se (nejen) ženství a sebepéče s přesahem do osobního rozvoje. 


Jako DÁREK dostaneš tento eBook.

Tento eBook neudělá práci za Tebe, ale povede Tě a Ty se naučíš, jak cítit sama sebe a své tělo.


Buď Ženou a dovol si zářit.

O Tvé osobní údaje bezpečně pečuji a jsou na základě Tvého souhlasu zpracovávány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. 


Stisknutím tlačítka vyjadřuješ svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání meditace a dalších e-mailů ode mě. Svůj souhlas můžeš kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Přečti si recenze žen, které eBook již četly.

"Já asi nejvíc oceňuji, jak jasně je to napsané, nikdo nechodí kolem horké kaše a přitom je to ladné a ženské. Máte chuť se řídit radami, někam si zalézt a začít se milovat. Kdyby moje dcerka byla starší, měla by to jako doporučenou četbu."
"Ebook mohu jen doporučit. S Luckou už se nějakou dobu znám. Je takovým mým rádcem a průvodce na cestě "sebepoznání". Díky eBooku se mi povedlo více pochopit sebe a hlavně svou sexualitu. Dlouho jsem nechápala, jak je možné, že se nálady a chutě tolik mění. Lucka mi pomohla sledovat a poslouchat, co mi moje vlastní tělo říká. Díky tomu jsem si také uvědomila, že se nemusím stydět za svou nahotu, za svou sexuální stránku. Hodně se to pozitivně promítlo do mého partnerského vztahu. Nejde o to, že se zlepšil sexuální život, ale celkově mi pomohlo to uvědomění a přijetí sebe a svých části, být upřímná sama k sobě."
Helena
"Ebook od Lucie je krásně napsaný. Přečetla jsem ho jedním dechem a načerpala inspiraci jak si dopřát jemnou péči o své tělo."