Představ si sebe samu, jak...

Není to sen? A tento sen je dosažitelný!

V eBooku Do hlubin ženské duše Ti ukážu, jak toho dosáhnout.

Kdo jsem? Jmenuji se Lucie Ausobská

Jsem partnerkou, přítelkyní, sestrou a dcerou, ale hlavně jsem ženou.

Věnuji se ženám, které chtějí najít samy sebe a napojit se na své ženství.  Provázím je a držím je, když se cítí nedostatečně nebo slabě. Svítím jim na cestu, aby našly svou sílu. 

Dnes miluji svou cykličnost a ženství. Přijímám své dary, ale také temné stránky, které mi můj cyklus přináší. Necítila jsem se tak ale vždycky. Měla jsem odpor snad úplně ke všemu. Trvalo mnoho let, než jsem našla, co jsem hledala. Když jsem si uvědomila, že jediný, kdo to může změnit, jsem já sama. 

Celý můj příběh najdeš zde.

Abys nemusela procházet tím nekonečným množstvím informací a terapií, rozhodla jsem se Ti své zkušenosti předat.

Co eBook Do hlubin ženské duše nabízí?

Cena za tento 70stránkový e-Book je 749 Kč.

Není to málo, ale garantuji Ti, že je to jen zlomek hodnoty, kterou daný eBook má. 

Díky němu ušetříš nespočet hodin a peněz, které můžeš využít sama pro sebe.

Možná, že jsou tyto informace dostupné na internetu. Ale nikde je nemáš na jednom místě, navíc s mými zkušenostmi a esencí.

Nabízím Ti garanci vrácení peněz. 

Pokud zjistíš, že jsi čekala něco jiného, pak Ti bez otázek vrátím peníze. Máš na to 14 dní od zakoupení eBooku. 

Náhled eBooku

K eBooku navíc dostaneš 3 tipy bonusů.

Ženský deník - pracovní listy

Jako bonus získáš 95stránkové pracovní listy, jež obsahují nespočet cvičení a otázek, díky kterým převedeš získané informace do praxe.

Díky cyklickému deníku se naučíš napojovat na své jednotlivé cyklické fáze a začneš respektovat své síly. 

2 video-návody

V bonusových videích se naučíš, jak uvolnit svou čelist a oblast své pánve a bříška. Jde o jednoduché techniky, které se snadno stanou Tvou každodenní praxí.

3 meditace

Tyto laskavé meditace Tě povedou k tomu, abys našla svou vnitřní ženu a svou sebehodnotu

Ve třetí meditaci přesekneš pomyslnou pupeční šnůru svého rodinného systému, aby ses mohla začít rozhodovat sama za sebe.

Co se díky tomuto e-Booku dozvíš?

V eBooku nalezneš všechny informace na jednom místě, díky čemuž ušetříš nejen čas a energii. ale i peníze, které bys musela zdlouhavě investovat do kurzů, knih a terapií. 

Objevíš kouzlo svého cyklu.

Tvůj cyklus a jeho fáze Tě začnou bavit. Začneš svou plodnost převádět v tvořivost.

Najdeš svou vnitřní ženu a hodnotu.

Když poznáš svou sebehodnotu a vnitřní ženu, vše Ti půjde snadněji a hravěji.

Budeš v rovnováze.

Budeš vědět, kdy být více praktická a kdy použít ženské přednosti.

Začneš se uzdravovat.

Díky mým tipům se naučíš, jak o sebe pečovat a uzdravovat se..

Budeš se milovat

Tvá pozornost a péče k sobě samé Ti otevře Tvé srdce.

Reference

"Lucčin eBook je plný emocí, informací a tipů. Je znát, že je napsán od srdce. Je osobní, takže vás rychle vtáhne a čtete a čtete... Je vidět, že tím tématem Lucie opravdu žije... Je to autentické a dozvíte se strašně moc věcí...je skvělým průvodcem na cestě k našemu ženství!"
"Do hlubin ženské duše je velice zajímavý, čtivý a velice poučný eBook. Najdete v něm spoustu užitečných rad, přinutí Vás k hlubokému zamýšlení a může vám krásně pomoci v řadě vašich problémů. Navíc bonusy jsou úžasné. Pracovní listy jsem hned vyzkoušela a zjistila jsem, že u mne převládá mužská energie. Všem čtenářkám doporučuji tento skvělý eBook."
"Na eBook jsem byla velice zvědavá, o téma ženství se dlouhodobě zajímám a tak mě zajímalo, jak zde bude uchopené. Musím říct, že mě mile překvapilo, jak moc do hloubky eBook jde, a jak precizně je zpracovaný. Je to komplexní dílo, díky kterému každá žena zvládne navázat vztah se svým ženstvím a najde zde spoustu nástrojů, jak tento vztah začít uzdravovat. Vše, co by žena měla vědět, je tu naservírované jako na stříbrném podnose. Bonusové listy, audia a videa jsou pomyslnou třešničkou na dortu, která vše úžasně dotváří. Tento eBook by neměl chybět žádné ženě, která si chce rozumět a posouvat se v životě dál."

Všechno existuje pouze TEĎ. Proto jednej.

Život nečeká na to, až se rozhodneš. Nepočká, až budeš mít dostatek času, peněz nebo energie. Tvůj čas je právě teď. Stačí vykročit, cesta je připravená. Vím, že je to neuvěřitelně těžké, ale i přesto Ti věřím a říkám:

Skoč, křídla roztáhneš cestou.