Chceš být ukotvená ve své SÍLE?
Snažíš se naladit na svou CYKLIČNOST, ale nedaří se Ti?
Necítíš se jako ŽENA?
Máš STRACH převzít zodpovědnost sama za sebe?

Pokud ANO, v eBooku Do hlubin ženské duše Ti ukážu, jak to změnit.

Naučím Tě, jak se napojit na svou cykličnost a plodnost. Ukážu Ti, jak vyvážit svou ženskou energii a zapojit ji v praxi. Společně odkryjeme původ Tvých zranění a pomocí jednoduchých technik zjistíš, jak se začít léčit a ukotvovat sama v sobě. 


Více ve videu níže. 

Možná, že..

se Ti mění nálady jako na horské dráze…

se Ti jeden týden daří a druhý si připadáš k ničemu…

se ztrácíš v záplavě všech těch informací o tom, co znamená být ženou…

ses vždycky cítila spíš jako kluk, ale chceš to změnit…

máš poruchu menstruace, bolí Tě a nesnášíš ty věčné „krámy“…

si neužíváš milování a nevíš, jak to změnit… 

Tě bolí celé tělo…

Ti nikdo nevěří…

Tě nebaví život…

Věřím, že to, co zažíváš, není snadné. Zažila jsem to sama, dokud jsem s tím nezačala pracovat...

Kdo jsem? Jmenuji se Lucie Ausobská.

Jsem partnerkou, přítelkyní, sestrou a dcerou, ale hlavně jsem ŽENOU.


Dnes jsem ženou, která je živá a miluje svou cykličnost. Přijímám své dary, ale také své temné stránky, které mi má proměnlivost odkrývá.


Necítila jsem se ale živá vždycky, spíše naopak… měla jsem odpor snad úplně ke všemu, k mužům, dětem a zejména sama k sobě.

 

Necítila jsem se jako ŽENA. Odpojila jsem se sama od sebe, což se zákonitě projevilo na mém těle i duši. Měla jsem šílenou menstruaci, vše mě pořád bolelo a hlavně mi chyběla jiskra. Jako kdyby ve mně neproudil  sám ŽIVOT.


A tak jsem se rozhodla to změnit. Převzala jsem zodpovědnost za svůj život a začala hledat svou vnitřní hodnotu a své ženství.


A našla jsem, co jsem hledala. Trvalo to mnoho let, vyzkoušela jsem kde co. Nedopočítala bych se kolik terapií a knih jsem přečetla. 

Aby každá žena nemusela procházet tím bezbřehým množstvím terapií a postupů, rozhodla jsem se je začít provázet.
Své vědění Ti ráda předám a naučím Tě, jak se začít mít ráda.

Celý můj příběh najdeš zde.

Představ si sebe samu, jak rozumíš svému cyklu, dokážeš se na sebe naladit a víš, jak si pomoci, když Ti zrovna není dobře. Není to sen? A tento sen je dosažitelný.

Nemusíš zdlouhavě hledat a zkoušet všechno možné, abys našla to, co bude sedět zrovna Tobě.
Všechny své poznatky jsem pro tebe shrnula ve svém eBooku Do hlubin ženské duše.

Co eBook Do hlubin ženské duše nabízí?

Náhled eBooku

Cena za 70stránkový eBook Do hlubin ženské duše je 749 Kč

Není to málo, ale garantuji Ti, že je to jen zlomek hodnoty, kterou daný eBook má. 

Tento eBook stojí jako necelá jedna terapie, to stojí za vyzkoušení, nemyslíš? 🙂

Díky němu ušetříš nespočet hodin a peněz, které můžeš využít sama pro sebe.

Možná si říkáš, že tyto informace jsou dnes již dostupné kdekoliv na internetu. Ano, částečně určitě, ale zde je máš na jednom místě. Jsou obohacené o mé osobní zkušenosti a esenci. 

Nabízím Ti garanci vrácení peněz. 

Pokud zjistíš, že jsi čekala něco jiného, informace z eBooku nevyužiješ a nejsou pro Tebe přínosné, pak Ti bez otázek vrátím peníze. Máš na to 14 dní od zakoupení eBooku. 

K eBooku navíc dostaneš 3 typy BONUSŮ

Ženský deník - pracovní listy

Jako bonus získáš 65stránkové pracovní listy, kde převedeš získané informace do praxe. Listy obsahují TEST, abys zjistila, jestli u Tebe převažuje ženská, nebo mužská energie. Součástí je také CYKLICKÝ DENÍK, DOPIS RODIČŮM a plno prostoru na sdílení svých pocitů ohledně TECHNIK, které si v praxi vyzkoušíš. 

2 video návody

Jde o 2 videa, ve kterých se naučíš, jak uvolnit svou ČELIST a obličej a jak naciťovat a uvolňovat svou PÁNEV. Jde o jednoduché techniky, které se snadno stanou Tvou každodenní praxí.

3 audio nahrávky

Jde o mnou namluvené meditace, jež Tě povedou, abys našla svou VNITŘNÍ ŽENU a svou HODNOTU. Ve třetí meditaci se naučíš, jak odpojit pomyslnou PUPEČNÍ ŠŇŮRU svého rodinného systému, aby ses mohla začít rozhodovat sama za sebe.

Co se díky eBooku Do hlubin ženské duše dozvíš?

V eBooku nalezneš všechny informace na jednom místě, díky čemuž ušetříš nejen čas a energii. ale i peníze, které bys musela zdlouhavě investovat do kurzů a terapií. 

Porozumíš svému cyklu

Naučíš se rozlišovat jednotlivé cyklické fáze. Objevíš kouzlo své menstruace.
Začneš svou plodnost převádět v tvořivost.

Najdeš svou vnitřní ženu a hodnotu

Konečně budeš přesně vědět, jak Tvá hodnota vypadá. Poznáš svou vnitřní Ženu, se kterou budeš moci začít převádět své nápady do hmoty.

Budeš v rovnováze

Vyrovnáš svou mužsko-ženskou energii a začneš ji v praxi používat, takže budeš vědět, kdy být více praktická a kdy použít ženské přednosti.

Začneš se léčit

Díky předloženým technikám začneš zkoumat sama sebe a věnovat si pozornost. Začneš pečovat o svou pánev, čímž se Ti otevře Tvá studnice energie.

Začneš se mít ráda

Tvá pozornost a péče k sobě samé Ti otevře Tvé srdce.

Reference

"Lucčin eBook je plný emocí, informací a tipů. Je znát, že je napsán od srdce. Je osobní, takže vás rychle vtáhne a čtete a čtete... Je vidět, že tím tématem Lucie opravdu žije... Je to autentické a dozvíte se strašně moc věcí...je skvělým průvodcem na cestě k našemu ženství!"
"Do hlubin ženské duše je velice zajímavý, čtivý a velice poučný eBook. Najdete v něm spoustu užitečných rad, přinutí Vás k hlubokému zamýšlení a může vám krásně pomoci v řadě vašich problémů. Navíc bonusy jsou úžasné. Pracovní listy jsem hned vyzkoušela a zjistila jsem, že u mne převládá mužská energie. Všem čtenářkám doporučuji tento skvělý eBook."
"Na eBook jsem byla velice zvědavá, o téma ženství se dlouhodobě zajímám a tak mě zajímalo, jak zde bude uchopené. Musím říct, že mě mile překvapilo, jak moc do hloubky eBook jde, a jak precizně je zpracovaný. Je to komplexní dílo, díky kterému každá žena zvládne navázat vztah se svým ženstvím a najde zde spoustu nástrojů, jak tento vztah začít uzdravovat. Vše, co by žena měla vědět, je tu naservírované jako na stříbrném podnose. Bonusové listy, audia a videa jsou pomyslnou třešničkou na dortu, která vše úžasně dotváří. Tento eBook by neměl chybět žádné ženě, která si chce rozumět a posouvat se v životě dál."

Všechno existuje pouze TEĎ, proto jednej.

Život nečeká na to, až se rozhodneš. Nepočká, až budeš mít dostatek času, peněz nebo energie. Tvůj čas je právě teď. Stačí vykročit, cesta je připravená. Vím, že je to neuvěřitelně těžké, ale i přesto Ti věřím a říkám:

SKOČ, KŘÍDLA ROZTÁHNEŠ CESTOU.